• Wpisów: 40
  • Średnio co: 98 dni
  • Ostatni wpis: 9 lat temu, 19:41
  • Licznik odwiedzin: 53 420 / 4039 dni
 
aden
 


[sarkazm=mode:"on"] I jak tu się uczyć historii, gdy słodcy i piękni panowie robią nowe klipy? [/sarkazm]
Jestem w szoku. I to sporym. Ale, co ciekawe, nie ma takiego "powalenia na kolana". Jest dobrze. Jest nawet BARDZO dobrze. Ale...
No właśnie, jest ale.

Bo poprzednie video, do "Stay with me", jest lepsze. Po prostu lepsze.

Może zacznę od tego, co pokochałam od razu: look Adriana vel Króliczka. No bomba. W ogóle, wygląda, jakby znalazł styl adekwatny do wieku, który czuje, a nie, który ma ma i jakby nie chciał się starzeć.
Dalej, wielkim zaskoczeniem były dla mnie wokale Mihaia i Sorina. Miałam już wcześniej podejrzenia, ale to brzmiało dość nieprawdopodobnie :D Ale tak, oni UMIEJĄ ładnie śpiewać. I to słychać.
Podoba mi się też scenariusz, choć przypomina mi za bardzo "Angels" Morandi. Fajne jest też miejsce akcji, bo co jak co, ale parkingi podziemne (zwłaszcza te z centrów handlowych) to ja lubię.

Natomiast STRASZNIE (x2) drażni mnie montaż i najazdy kamerą - albo kamerzysta był naćpany, albo lata mi monitor, albo miało być fajnie, a nie wyszło. Z pewnych względów obstawiam to trzecie...
I jeszcze ten moment w jednej z początkowej scen, gdzie Mihai PALI. No przepraszam bardzo! Raz, że nie powinien, bo nawet jeśli to na pokaz, to i tak szkodzi, dwa, że nie znoszę palenia, a trzy - target! Chłopaki, bez przesadyzmu proszę. Jesteście idolami nastolatek w wieku średnio 14-15 (bo są i starsze i... młodsze. Dużo młodszych), w tym i moimi. Co to za postawa promująca nałogi?!
Fuj, fuj, fuj.

A w ogóle, to po raz drugi (pierwszy raz był przy "Stay with me") mam wrażenie, że teledysk przedstawia kompletnie inną historię, niż autor tekstu miał na myśli. I że to jest kompletnie _nie tak_, jak powinno być.
Ale może to tylko moje wrażenie...

Co nie zmienia faktu, że i tak ich kocham :*

Nie możesz dodać komentarza.